انواع تابلوهای تبلیغاتی

انواع تابلوهای تبلیغاتی

باانواع تابلوهای تبلیغاتی بیشترآشنا شوید

دیده شدن محصولات خود در سطح شهررا با انواع تابلوهای تبلیغاتی تجربه کنید.چگونه؟رونق کسب وکاربرای صاحبان مشاغل دغدغه همیشگی وپایان ناپذیراست.برای دیده شدن هرچه بیشتر ومعرفی خود به عموم مردم می توانید از روش های جدید تبلیغات مانند،تبلیغات تیزری،نمایش محصول شما با انواع تابلوهای تبلیغاتی،چاپ بنرو…استفاده نمایید.

وما درشرکت هدف استار قصد تحقق این هدف را با ارائه انواع خدمات تبلیغاتی برای را شماداریم.پس برای آشنایی با خدمات ما ومعرفی کسب وکار خود با ما همراه شوید.

تابلوهای تبلیغاتی چیست؟

همه ما با واژه تحت اللفظی انواع تابلوی تبلیغاتی آشناهستیم.اولین چیزی که بعدازشنیدن این نام به ذهن مامی رسد تبلیغات گسترده است. برای نمایش هرچه بیشتر بک محصو یا کسب وکار.

اما همانطور که می دانید تابلوهای تبلیغاتی همگی به یک شکل واندازه نیستند.برخی درابعاد بسیاربزرگ برای نصب دراتوبان های سطح شهر وحتی خارج شهرطراحی می شوند.برخی برای نمایش بر سر درب مغازه ها ساخته می شوند.برخی دیگر تنها برای مکانی محدود مثل مراکز فروش درست شده اند.

در زیر با انواع تابلوهای تبلیغاتی آشنا خواهید شد.

 

انواع تابلوهای تبلیغاتی براساس خصوصیات فیزیکی

۱- تابلوهای پشت بامی:

همان طور که از نام این تابلو مشخص است.این نوع تابلوها در مکان های مرتفع و پشت بام نصب می شوند.زیرکاری این تابلوها ازجنس پروفیل آهن است.حروف کاربردی دراین تابلوها ازجنس چلنیوم،پلکسی یا استیل هستند.

۲- تابلوهای فلکسی:

ازدیگرانواع تابلوهای تبلیغاتی تابلوی فلکسی است.ویژگی این تابلوها دراین است که رویه ی فلکس این تابوها به راحتی قابل تعویض است.به این معنی که هرگاه نیاز به تعویض طرح روی تابلو بود .این کار به راحتی انجام می شود

۳- حروف برجسته پانچی:

لبه حروف این نوع تابلوها باچلنیوم کار می شود.

انواع تابلوهای تبلیغاتی برجسته حروف چلنیوم

جنس رویه این تابلو پلکسی گلاس ولبه چلنیوم می باشد.جنس این لبه ها آلومینیوم است.به همین دلیل ظاهر بسیار زیبایی دارد.روش تولید این تابلو ها با دستگاه های تمام اتوماتیک ولیزر وسی ان سی می باشد.

۱-تابلوهای حروف برجسته چلنیوم ستاره ای:

جنس حروف این تابلوها استیل می باشد.در ساخت این تابلوها از لامپ های اس ام دی استفاده شده است.

۲-تابلوی حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم:

این تابوها بیشتر در طرح های فانتزی و رنگ های متنوع موجود می باشد.

با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲۳۶۷۸۰۸۲         ۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۱       ۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۳

هدف استار در اینستاگرام

درباره ما