تعرفه ها

تعرفه ها

یک روش کاملا ایده آل برای معرفی شدن و شناساندن محصولات و خدمات شما و جذب مشتری های بیشتر امروزه می توان طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد دهیم.

اما توجه داشته باشید :

قبل از اینکه به فکر ساخت تیزر تبلیغاتی باشید چند سوال مهم مطرح می شود که باید با دقت آن ها را بررسی کنید

  1. بستر هایی که برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب کردید کجاست ؟ آیا قصد دارید تیزر تبلیغاتی خودتون رو در فضای مجازی که امروزه یکی از بهترین بستر های تبلیغات است استفاده کنید و یا در رسانه های اجتماعی همچون صداسیما و …
  2. چه نوع تیزری برای معرفی کسب و کار و یا محصول شما مفید است ؟ به طور مثال نیاز به تصویر برداری از کارگاه ، کارخانه ، حجره ، مغازه ، محصول و … خود دارید و یا لازم دارید نوع خدماتی که ارائه می دهید به مخاطبین خود معرفی کنید.
  3. چه مقدار هزینه ای برای تبلیغات خود در نظر دارید؟

خب برای مورد سوم لازم است برای شما بیشتر توضیح دهم تا متوجه هزینه تیزر های تبلیغاتی شودید.

تیزر های تبلیغاتی را ما برای شما به عنوان یک خودرو و بستر پخش آن را یک خیابان توصیف میکنیم تا بیشتر بتوانید راجع به هزینه های آن تصمیم گیری نمایید ببینید دوستان هدف هر کسی که قصد ساخت یک تیزر تبلیغاتی دارد دیده شدن بیشتر آن و جذب افراد بیشتر است.

حال خودتون را درحال قدم زدن  در یک خیابان شلوغ تصور کنید و فرض کنید یک خودرو لامبورگینی یا مازرراتی از کنار شما رد می شود قطعا شما توجه جلب دیدن این خودرو می شود حال تصور کنید جای این خودرو لامبورگینی یک هزاران خودرو پراید از کنار شما عبور کنند.

در صورتی که پراید یک خودرو و لامبورگینی هم یک خودرو می باشد ولی قیمت لامبورگینی و تعداد افرادی که جذب دیدن آن میشوند کجا و تعداد افرادی که جذب دیدن پراید می شوند کجا ؟

پس دوستان در نظر داشته باشید برای تیزر های تبلیغاتی ما نمی توانیم قیمت واحدی مشخص کنیم هرچند سایت هدف استار برای شما این امکان را فراهم آورده ولی هر چه شما برای تیزر تبلیغاتی خودتون بیشتر هزینه کنید به طبع بازخورد بیشتری می گیرید.

اما تعرفه هایی  در ادامه افرادی که قصد جدی دارند در حوزه تیزر های تبلیغاتی قرار دادیم اما شروع قیمت ها برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی از ۲ میلیون تومان شروع خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره کارشاناسان ما تماس بگیرید :

۰۹۱۲۳۶۷۸۰۸۲

۸۸۸۵۱۸۴۳

۸۸۸۵۱۸۴۱

تعرفه ها