بالون تبلیغاتی

بالون تبلیغاتی

از جمله المان های تبلیغاتی بالون های تبلیغاتی هستند زیرا بالون ها به خاطر شکل ظاهری و ارتفاع خوبی که دارند چشم ها را به نمایش خود مشغول می کنند . بالون  های تبلیغاتی به اشکال مختلف می تواند ساخته شود و لزوما کروی شکل نیستند که این مورد مستقیما بسته به نظر مشتریان تعیین می شود ، ولی لازم به ذکر است از بهترین نوع بالون های تبلیغاتی همان مدل کروی می باشند.

مواد مصرفی

مواد مصرفی بالون های تبلیغاتی از نوع مرغوب pvc خارجی سبک و همچنین گاز مصرفی آنها را از گاز هیدوژن یا در برخی موارد از گاز هلیم استفاده می شود. یکی از مواردی که مورد بررسی قرار می گیرد و آن طول اوج دهی بالون های تبلیغاتی می باشد. که این مورد هم همچنان بسته به نظر مشتری ها تاحدی که نوشته های روی بالون و برچسب های چاپ شده معلوم باشد تعین می گردد.

سوالی که بار ها توسط مشتریان از کارشناسان پرسیده شده راجع به شکل بالون ها است ، که معمولا به شکل کروی و یا گلابی شکل ساخته می شوند اما همانطور که اشاره کردیم قالبا بسته به نظر مشتری و نوشته های روی بالون می باشد.

بالون تبلیغاتی

بالون تبلیغاتی

بسیاری از مشتریان از روشن کردن چراغ و یا بالون های نوری سوال می کنند که آیا امکان نمایش بالون درشب نیز مهیا می باشد ؟ در پاسخ به این عزیزان باید عرض کنم بله اما این امکان یعنی روشنایی در بالون به وسیله لامپ های LED تنها در بالون های هلیومی وجود دارد و در شب قابل رؤیت می باشد.

اما چیزی که شاید امکان نارضایتی را برای مشتریانی که قصد تهیه بالون تبلیغاتی جهت نمایش در شب  را دارند ایجاد میکند . قیمت این بالون هاست زیرا این بالون ها جهت محدودیتی که دارند برای روشن نمودن لامپ داخل آن ها لاید با گاهز هلیوم پر شوند ولی بخ خاطر اینکه گاز هلیوم ، گاز بسیار گرانی است قیمت تهیه آن ها مشتریان را ناراضی می کند و ناچارا باید آن بالون ها با گاز هیدروژن پر شوند و محدودیت جدیدی که رخ می دهد این است که امکان استفاده در بالن های کوچک با ۳ متر قطر را ندارد و باعث بالا رفتن بالن نمی شود.

جنس بالون ها را جطور متوجه شویم ؟

جنس بالون تبلیغاتی اصولا از نوع pvc خارجی که در بالا اشاره ای به آن کردیم و جنس استند از نوع فلکسی و پلی اتلین می باشد. همچنین مواد مصرفی سرسره ، قلعه ، استخر توپ و آرک و مخازن آب و گاز از  نوع پلی اتلین الیاف دار آلمانی می باشد که مورد استفاده بسیاری از مشتریان قرار می گیرد.

بالون های تبلیغاتی چه قدر ارتفاع دارند

ازتفاعی که معمولا رایج است و برای بالن های تبلیغاتی در نظر میگیرند باتوجه به عوامل مختلف تعیین می شود مثل موقعیت مکانی و قابلیت رؤیت متن ، برچسب مندرج روی بالون اما اگر یک عرف بخواهیم برای آن در نظر بگیریم می توان گفتن این بالن ها از حدود ۲۰ متر تا ۸۰ متر را می توانند از سطح زمین ارتفاع داشته باشند.

بالون تبلیغاتی

بالون تبلیغاتی

اندازه هایی که برای ساخت بالون ها در نظر می گیرند

استاندارد بالون ها معمولا از قطر ۱ تا ۴٫۵ متر در نظر می گیرند که به تناسب اندازه نوع بالون ها تعیین می شوند. از قطر ۱ تا ۳ متر به بالون های بادی ( که با تزریق هوا به بالون صورت میگیرد ) این بالون تبلیغاتی قابل اوج دهی نبوده و فقط از قطر ۳ تا ۴/۵ متر با تزریق گاز هلیم می توانند اوج بگیرند که به بالون های گازی معروف هستند .

لازم است باز هم این نکته را خدمت شما عرض کنم در صورت نیاز مشتریان به بالون با قطرز های بزرگتر و شکل هایی خاص ، شرکت هدف امکان تولید طرح و قالب اختصاصی را برای شما فراهم آورده است.

بالون تبلیغاتی

بالون تبلیغاتی

کجا از بالن های تبلیغاتی استفاده کنیم ؟

شما برحسب نیاز خود برای جلب توجه مشتریان می توانید در تمام مقاطعی که نیاز به جلب توجه مشتریان را دارید از بالون های خود استفاده کنید اما خب طبق تحقیقاتی از بین مشتریان خود به عمل آورده ایم بیشترین استفاده کنندگان از بالون تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد :

  1. نمایشگاه ها
  2. شرکت ها
  3. آژانس های هواپیمایی و …
  4. افتتاحیه فروشگاه ها
  5. بالون های هشدار دهنده
  6. ورودی سالن ها
  7. برند ها
  8. شخصیت ها
  9. بالون های آموزشی
بالون های تبلیغاتی

بالون های تبلیغاتی

اساس قیمت گزاری بالن ها

خیلی از موارد در قیمت تمام شده یک بالون ها دخیل هستند و نمی توان یک یا چند عنوان را به عنوان شاخصه های قیمت گزاری برای شما عزیزان ذکر کنیم اما خب می توان از اهم آنها به حجم و شکل و اندازه های مختلف متفاوت است و بر اساس گاز متغییر می باشد.

تمامی بالون هایی که تولید می شوند به همراه چاپ عنوانی که شما مطرح می کنید و شکل برچسب همچنین حمل و نقل و نصب به شما ارائه خواهد شد و افتخار ما این است که از دیافت هرگونه هزینه اضافی از مشتریان خودداری نموده و باعث رضایتمندی مشتریان خود هستیم .

بالون های تبلیغاتی

بالون های تبلیغاتی

برای راهنمایی بیشتر و ثبت سفارش

شما می توانید از طریق شماره های تماس شرکت با ما در ارتباط باشد:

۰۹۱۲۳۶۷۸۰۸۲ شماره همراه و تلگرم

۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۱               شماره دفتر