تولیدمحتوا

تولید محتوا

باتولیدمحتوا بیشتر آشنا شوید

باخواندن این مطلب با تولید محتوا آشنا شوید.یکی از مهم ترین نوع ازانواع تولیدمحتوا،تولیدمحتوای متنی است.که ازنوشتن یک متن روی جلد کیک تا یک رمان چند صدصفحه ای را شامل می شود.تعریف کلی تولید محتوای متنی عبارت است از،هرچه باهدف انتقال پیام تولید ونوشته شود محتوای متنی نامیده می شود.

دردنیای کسب وکارامروزی تولیدمحتوا نقش ویژه ای در جذب مشتری ایفامیکند.که انواع گوناگونی دارد وبسته به نوع هدف منحصربه همان هدف تولید می شود.

برخی درکسب وکارخود ازبازاریابی محتوایی استفاده می کنند که انواع مختلفی دارد.

انواع تولید محتوای متنی در  زمینه بازاریابی محتوایی:

  • وبلاگها وسایت ها
  • ایمیل
  • پیامک ها
  • محتوای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام
  • گزارشات
  • ترجمه متن
  • رپرتاژ

هرکدام ازانواع نام برده شده در تولید محتوا باید درقالب مخصوص خود به نمایش درآیند.به این دلیل که بنابر نوع آنها بایدبه ویژگی ها و امکانات قالب ها توجه ویژه شود.

دراین جا به نوع اول که مرتبط با موضوع بحث ماست می پردازیم

محتوای متنی سایت ها ووبلاگ ها

مواردی که بایدقبل از تولید محتوا سایت شما داراباشد

۱-داشتن تقویم محتوایی:

مثلا شما قرار است در هفته ۳مقاله در سایت خودمنتشر کنید.یعنی می دانید که مخاطبین شما از سایت شما دیدن می کنند و در موعد مقرر منتظر مقاله جدید هستند.این بدان معناست که سایت شما بروز می باشد.

۲- داشتن کلمات کلیدی:

این بستگی دارد که شما میخواهید مخاطب با چه کلماتی شمارادرمرورگر جستجو کند تادیده شوید .که این کاملا منحصر به نوع کاروهدف شما می باشد.

۳- نمایش تیتروعنوان برای مخاطب:

نمایش عنوان جذاب در مقاله به مخاطب کمک می کند تا در ذهن خود انسجام داشته. وبداند درراستای هدف ذهنی خود مطلب را می خواند وبه جواب سوالاتش برسد.به طوری که ازخواندن مطلب دست برنداشته وتا انتها مطلب رابخواند.که این موضوع در نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل بسیار مفیداست.

شما برای تولید محتوا باید تمام تلاش تان رابکنید تا ابتدا مخاطب جذب سایت شما شود. سپس یه قدری محتوای شما جذاب باشد که مخاطب تا انتهای مطلب شما راهمراهی کند.

با ما در هدف استار همراه باشید

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۷۸۰۸۲     ۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۱    ۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۳

هدف استار در اینستاگرام

درباره ما