هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی طبق تحقیقاتی که طی سال های متمادی توسط کارشناسان اقتصادی یک روش بسیار مؤثر برای به دست آوردن و حفاظت بازار می باشد که موجب می شود وفاداری مشتریان و کارگزاران صاحبان کسب و کار می شود.

دوستان عزیز اگر بخواهیم تاثیر هدایای تبلیغاتی را به طور مختصر برای شما عزیزان شرح دهیم باید ابتدا برای شا این موضوع را مطرح کنیم که مهم ترین وظیفه کسب و کار ها به نوعی جلب توجه مشتریانی است که نیاز به آن کسب و کار دارند.

توصیه ما به شما صاحبان یک کسب و کار که به دنبال تحول کسب و کار خود هستند این هست که فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای خرید مارک هایی که جزء بهترین برند های مورد نظر شما هستند.

اما به چه کسی هدیه هدیم ؟

هدایای تبلیغاتی

سوالی که اغلب مشتری ها برایشان پیش می آید این است که به چه کسی هدیه دهیم اکثر کسب و کار ها هدایای تبلیغاتی شرکت ، فروشگاه ، کارخانه و … را به افرادی می دهند که به صورت گسترده ، عمده و یا دائم با آن ها سر و کار هستند. که همانطور که گفته بودیم این روشی عالی برای ایجاد مشتریانی وفادار می باشد.

اما

شاید هیچ مدرکی که مشخص کند هدایای تبلیغاتی قطعا بازدهی برای شما در پی خواهد داشت. اما خب این قابل بحث است که انجمنی به نام انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی ، در این زمینه تحقیقات ادامه داری را انجام داده که تاثیر روابط کسانی که هدیه می دهند و هدیه می گیرند را بررسی کرده و نتایج شگفت انگیزی را مطرح کرده .

و این تحقیقات این موضوع را اثبات می کند که شرکت هایی که هدیه می هند نسبت به شرکت هایی که برای مشتریان اهمیتی  قائل نیستند و یا هزینه ای را جهت هدیه دادن صرف نمی کنند. دوبرابر شانس بیشتری در موفقیت خود داشته اند.

شما را به دیدن بخشی از نمونه کار های شرکت دعوت میکنم در صورت تماسل و مشاوره با ما در تماس باشید.

اینستاگرام ما 

راه های ارتباطی

ما همواره در اختیار شمار شما هستیم :

۰۹۱۲۳۶۷۸۰۸۲

۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۱

۰۲۱۸۸۸۵۱۸۴۳

آدرس اینترنتی : wwww.hadafstar.ir